TÜM HİZMETLER

📱 Sağlık Danışmanı: +90 533 928 21 39

EVDE SAĞLIK VE BAKIM TEMEL HİZMETLERİMİZ

ARADIĞINIZ TEDAVİ VE BAKIM İHTİYACI İÇİN HANGİSİNE İHTİYACINIZ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ ?

Ameliyat sonrası bakım, Ortopedi ve Travmatoloji hastaları, Kalp, Damar ve Hipertansiyon hastaları, Hemipleji (Felçli) hastaları, Onkoloji (Kanser) hastaları, Akciğer ve Solunum hastaları, Diabet hastaları, Nöroloji hastaları, Oksijen tedavisine ihtiyacı olan diğer hastalar, Yeni doğum yapan anne ve bebekleri, Bakım ihtiyacı olan yaşlılar ve özürlüler, Yara bakımı, enjeksiyon, infüzyon ve diğer kısa süreli hemşirelik hizmetlerine ihtiyaç duyanlar, Laboratuar tetkik ve test hizmetlerine ihtiyacı olanlar, Evinde her türlü medikal ekipman ihtiyacı olanlar,
Evde Sağlık ve Bakım Hizmeti Kapsamındadır.
{"cpt":"service","style":"1","columns":"3","show":50,"from_category":["evdebakim","evdesaglik"],"order":"DESC","orderby":"title"}

Yatak Yarası Tedavisi

Yatak yaraları, bası yarası veya basınç yarası olarak da adlandırılmaktadır. Bası yarası tedavisinde ilk adım yatağa sürekli temas eden bölgedeki baskıyı azaltmaktadır.

Tıbbi Cihaz Hizmeti

Hastanızın evde tedavi sürecinde kullanması gereken her türlü tıbbi cihaz kiralama ve satış işlemi, eğitimli ve deneyimli teknik ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Radyolojik Görüntüleme

Görüntüleme merkezine transferin mümkün olmadığı durumlarda evde gerçekleştirilen, evde röntgen çekimi, evde EKG ve EKO çekimi, holter takımı işlemi ve ultrason çekimi hizmetleridir.

Hasta Bakıcı Hizmeti

Evde Hasta Bakıcı Personelimiz ; hastaların, hastane ve/veya evlerinde, günlük yaşam aktivitelerine destek olmak, sosyal ihtiyaçlarını karşılamak ve koruyucu önlemleri almakla sorumludur.

Evde Yenidoğan Eğitimi

Bebeğin bakım gereksinimlerinin ebeveynler tarafından bilinçli ve doğru bir şekilde karşılanması ve annenin bu süreçte kendisini psikolojik olarak daha rahat ve mutlu hissetmesidir.

Evde Yaşlı Bakımı

Evde yaşlı bakımı süreçlerinde, ihtiyaçların tespit edilmesi, bakımın planlanması ve hedefe ulaşılması için hizmet öncesi kişiye özel bakım planının oluşturulması son derece önemlidir.

Evde Ultrason Çekimi

Evde bakım ve sağlık hizmetlerinin bünyesinde tanımlı uzman radyolog olarak görev alan deneyimli radyoloji hekimi gerçekleştirir. Aile yakınları hastalarını bir kuruma götüremeyecek durumda olabilir.

Evde Sonda Uygulaması

Evde sonda uygulamasını da içeren girişimsel hizmetler, hastane sonrası hastanın evinde uzman ekip ve hemşireler tarafından yapılan ve hastanın konforunu sağlamayı amaçlayan bir işlemdir.

Evde Röntgen Çekimi

Evde sağlık ve bakım hizmetlerinin bünyesinde yer alan “evde röntgen çekimi”, tedavisi evinde devam eden hastaların ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen bir sistemdir.

Evde Psikolojik Destek

Evde psikolojik danışmanlık, fiziksel rahatsızlıklar sebebiyle evden çıkamayan ve psikolojik destek almak isteyen gerçek ihtiyaç sahibi kişilere evlerinde psikolojik destek hizmeti verilmektedir.

Evde Peg Değişimi

Evde PEG Değişimi Hizmeti, evde bakım ve sağlık hizmetlerinin yoğun bakım hekimleri tarafından ev ortamında, replasman tüpü ile gerçekleştirilen cerrahi bir uygulamadır.

Evde Laboratuvar

Ev ve ya iş yerinden numune veya örnek alımı hizmetimiz şubelerimizin hizmet bölgesi kapsamı dahilinde olup tetkik ücretine herhangi bir servis bedeli eklenmemektedir.

Evde Kan Alma

Evde kan alma işlemi, laboratuvar ortamında çalışılması gereken tüm tahlilleriniz için gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Sonuçlarınız aynı gün içerisinde sizinle ve hekimleriniz ile paylaşılır.

Evde Holter İncelemesi

Kalp veya tansiyonla ilgili hastalıklarda ve sıklıkla ritim bozuklukları ve buna bağlı şikayetlerde (çarpıntı, bayılma, emboli gibi) tanı amaçlı olarak evde holter takma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Evde Hemişirelik Hizmeti

Yatağa bağımlı veya kendi ihtiyaçlarını bir başkasının desteği olmaksızın karşılayamayacak durumda evde bakım gereksinimi olan bireylere hemşirelik hizmetlerinin sunumundan sorumludur.

Evde Fizik Tedavi

Nörolojik hastalıklar, ortopedik hastalıklar, çoklu travmalar, yaşlılığa bağlı problemler gibi birçok durumda hastanıza evde fizyoterapi hizmeti özel fizyoterapistleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Enjeksiyon uygulamalarına her ne kadar sıcak bakmasak da enjeksiyon uygulamasıyla devam eden tedavilerin, hastalıkların iyileşmesinde daha hızlı sonuçlar verdiğini hepimiz biliyoruz.

Evde Eko Çekimi

Kalp hastalığı tanısıyla takip edilen veya ani gelişen kalp rahatsızlıkları ile ilgili durumlarda, teşhis, takip ve tedaviyi planlama amaçlı kullanılan, yüksek konforlu bir hizmet türüdür.

Evde EKG Çekimi

Evde Sağlık ve Bakım Hizmetleri tarafından organize edilen bir görüntüleme hizmetidir. Bu hizmet ile medikal tedavisine evde devam edilen hastaların ihtiyaçları profesyonel şekilde karşılanmaktadır.

Evde Doktor Hizmeti

Kişilerin bulundukları yerde talep ettikleri uzman evde doktor muayenesi, süpervizörümüz tarafından değerlendirilerek randevuya dönüştürülmektedir.

Evde Diyetisyen Hizmeti

Bağışıklık güçlendirici beslenme veya kilo kontrolüne yönelik beslenme konusunda uzman desteği isteyen ya da tedavisi evde devam eden kişiler için evde diyetisyen hizmeti sunuyoruz.

Evde Dikiş Alma

Evinizden çıkmadan, trafikte stres yaşamadan, özel mobil ekibimiz ayağınıza kadar gelerek, önceden verdiğiniz bilgiler doğrultunuzda uygun evde dikiş alma hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir.

Evde Covid-19 Testi

Sevdiklerinizi uzun süreli bir bakım tesisinden, huzurevinden veya hastaneden eve mi getirmek istiyorsunuz yoksa evlerinde güvenle kalabilmelerini mi sağlamak istiyorsunuz?

Evde Anne Bebek Takibi

Doğum yapmış annelerimize BURTOM Evde Sağlık ve Bakım ekibimiz olarak aile talepleri ya da hekim talepleri doğrultusunda eğitim ve bakım destek ziyareti gerçekleştirmekteyiz.

Evde Alzheimer Eğitimi

Alzheimer hastalığı hafıza ve düşünme becerilerinin yavaşça yok olduğu ve sonunda basit işlemleri dahi yapma becerisinin kaybolduğu, ilerleyen ve geri dönüşü olmayan bir beyin hastalığıdır.

Ameliyat Sonrası Postop

Ameliyat olarak da adlandırılan cerrahi operasyonlar insan bedeninin anestezik maddeler yardımıyla hissizleştirildiği, hassas ve çeşitli oranlarda risk barındırabilen tıbbi tedavi yöntemleridir.

DESTEK VE HİZMET İÇİN BENİ ARA SERVİSİ

    Evde Sağlık ve Bakım Hizmetleri