EVDE SAĞLIK BİLGİLENDİRME

📱 Sağlık Danışmanı: +90 533 928 21 39

BURTOM EVDE SAĞLIK VE BAKIM HİZMETLERİ

Evde Sağlık Hizmetleri

Evde sağlık hizmeti, bireylerin ihtiyacı olan tüm tıbbi ve tedavi edici hizmetlerin, kişilerin yaşam alanlarında, profesyonel sağlık ekiplerince koordineli ve kapsamlı bir şekilde sunulması hizmetidir.

Burtom Evde Sağlık ve Bakım Merkezi

Siz Rahatınıza Bakın Biz Sağlığınıza.

Evde Sağlık Hizmeti Nedir ?

Bu hizmetlerin amacı; Bireylerin kendilerini güvende ve mutlu hissettikleri yaşam alanlarında sağlıklarının tekrar kazanılması, sürdürülmesi, olası komplikasyonların en aza indirilmesi ve yaşam kalitesinin yükseltilmesini sağlamaktır.

Sizin yaşam alanınızda yani evinizde daha özgür ve huzurlu olmanızı sağlamak ve destek olmaktır.

Burtom Evde Sağlık ve Bakım Merkezi

BURTOM EVDE SAĞLIK & BAKIM MERKEZİ

Evde Sağlık Hizmetinden Kimler Faydalanabilir ?

Bu hizmetlerden faydalanan hasta gruplarımız genellikle yaşlılar, kronik hastalığı olanlar (diyabet, hipertansiyon, osteoporoz, dislipidemi vb.), alzheimer- demans hastalığı olanlar, ileri dönem kanser hastaları, yatağa bağımlı hastalar, akut rahatsızlığı gelişenler, ameliyat sonrası ve yoğun bakım sonrası tedavisi evde devam eden hastalardır.

Yetişkin, yaşlı ve çocuk her yaş grubu evde ve hastanede, kısa süreli ya da uzun süreli bakım ve sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyabilirler.

Güçlü bir aile desteğine sahip olsanız bile, hastalık ve/veya yaşlılık süreçlerinde, profesyonel bir kurumdan destek almaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Profesyonel destek bilgi, deneyim ve uzmanlık ister. Bu destek aile içi bakım verenlerin yükünü azaltacak ve hastanın daha yetkin ve doğru sağlık hizmeti almasını sağlayacaktır.

Burtom Evde Sağlık ve Bakım Merkezi

Evde Sağlık Hizmetleri Neleri Kapsamaktadır ?

Evde Sağlık Hizmeti Nasıl Belirlenir ?

Evde sunulan hizmetlerin tümü aynı değildir. Bazı süreçler tıbbi yardım içermeyen sadece bakıma yönelik süreçler olabildiği gibi, bazı süreçler ise tedavi, bakım, rehabilitasyon ve eğitim süreçlerini içerebilir.

Hastanızın sağlık ve bakım ihtiyaçlarının neler olduğunu biliyor musunuz? Bu ihtiyaçlar nasıl karşılanır? Sevdiklerinizin (yani hastanızın) başka desteklere ihtiyacı var mı?

Ailenizin ihtiyaçlarını belirlemek ve uygun sağlık planını oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Sizleri tanımak, sorularınızı cevaplandırmak ve bakım ihtiyaçlarınızı belirlemek amacıyla evde sağlık alanında uzman hemşiremiz sizleri evinizde ziyaret ediyor. Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz bu ziyaret ile sizin beklentilerinizi ve hastanızın bakım ihtiyaçlarını tespit ediyor, uygun hizmet planı oluşturuyor ve sizlere sunuyoruz.

Evinizi tanımadığınız insanlara açmanın zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tanılama hizmeti adını verdiğimiz bu ziyaret, aileleri en uygun ve yetkin çalışanlarımızla buluşturmak ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak adına son derece önemlidir. Amacımız; kaygılarınızı en aza indirmek, güveninizi kazanmak ve uzmanlık alanımız olan evde sağlık /bakım hizmetinin profesyonel bir şekilde sunulmasını sağlamaktır.

Burtom Evde Sağlık ve Bakım Merkezi

Evde Sağlık Ekibi Kimlerden Oluşur ?

Evde Sağlık Hizmetinin Sağladığı Avantajlar

Ekibimiz; Doktor, evde bakım hemşireleri (eğitim hemşiresi, bebek hemşiresi, yoğun bakım hemşiresi vb.), bakım destek personeli (hasta bakıcı), fizyoterapist, psikolog, sosyal destek uzmanı, diyetisyen ve diğer tüm sağlık profesyonellerini kapsamaktadır.

DESTEK VE HİZMET İÇİN BENİ ARA SERVİSİ

    Evde Sağlık Bilgilendirme