EVDE BAKIM HİZMETİ

📱 Sağlık Danışmanı: +90 533 928 21 39

BURTOM EVDE SAĞLIK VE BAKIM HİZMETLERİ

Evde Bakım Hizmetleri

Evde bakım hizmeti, hasta veya yaşlınızın ihtiyaç duyduğu tüm fiziksel, sosyal ve ruhsal ihtiyaçlarının bir profesyonel ekip tarafından, yaşam alanında karşılandığı hizmetlerin tümüdür.

{"cpt":"service","style":"1","columns":"3","show":50,"from_category":["evdebakim"],"order":"DESC","orderby":"title"}

Hasta Bakıcı Hizmeti

Evde Hasta Bakıcı Personelimiz ; hastaların, hastane ve/veya evlerinde, günlük yaşam aktivitelerine destek olmak, sosyal ihtiyaçlarını karşılamak ve koruyucu önlemleri almakla sorumludur.

Evde Yenidoğan Eğitimi

Bebeğin bakım gereksinimlerinin ebeveynler tarafından bilinçli ve doğru bir şekilde karşılanması ve annenin bu süreçte kendisini psikolojik olarak daha rahat ve mutlu hissetmesidir.

Evde Yaşlı Bakımı

Evde yaşlı bakımı süreçlerinde, ihtiyaçların tespit edilmesi, bakımın planlanması ve hedefe ulaşılması için hizmet öncesi kişiye özel bakım planının oluşturulması son derece önemlidir.

Evde Anne Bebek Takibi

Doğum yapmış annelerimize BURTOM Evde Sağlık ve Bakım ekibimiz olarak aile talepleri ya da hekim talepleri doğrultusunda eğitim ve bakım destek ziyareti gerçekleştirmekteyiz.

Evde Alzheimer Eğitimi

Alzheimer hastalığı hafıza ve düşünme becerilerinin yavaşça yok olduğu ve sonunda basit işlemleri dahi yapma becerisinin kaybolduğu, ilerleyen ve geri dönüşü olmayan bir beyin hastalığıdır.

Ameliyat Sonrası Postop

Ameliyat olarak da adlandırılan cerrahi operasyonlar insan bedeninin anestezik maddeler yardımıyla hissizleştirildiği, hassas ve çeşitli oranlarda risk barındırabilen tıbbi tedavi yöntemleridir.

DESTEK VE HİZMET İÇİN BENİ ARA SERVİSİ

    Evde Bakım Hizmeti