EVDE SAĞLIK HİZMETİ

📱 Sağlık Danışmanı: +90 533 928 21 39

BURTOM EVDE SAĞLIK VE BAKIM HİZMETLERİ

Evde Sağlık Hizmetleri

Evde sağlık hizmeti, bireylerin ihtiyacı olan tüm tıbbi ve tedavi edici hizmetlerin, kişilerin yaşam alanlarında, profesyonel sağlık ekiplerince koordineli ve kapsamlı bir şekilde sunulması hizmetidir.

{"cpt":"service","style":"1","columns":"3","show":50,"from_category":["evdesaglik"],"order":"DESC","orderby":"title"}

Yatak Yarası Tedavisi

Yatak yaraları, bası yarası veya basınç yarası olarak da adlandırılmaktadır. Bası yarası tedavisinde ilk adım yatağa sürekli temas eden bölgedeki baskıyı azaltmaktadır.

Tıbbi Cihaz Hizmeti

Hastanızın evde tedavi sürecinde kullanması gereken her türlü tıbbi cihaz kiralama ve satış işlemi, eğitimli ve deneyimli teknik ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Radyolojik Görüntüleme

Görüntüleme merkezine transferin mümkün olmadığı durumlarda evde gerçekleştirilen, evde röntgen çekimi, evde EKG ve EKO çekimi, holter takımı işlemi ve ultrason çekimi hizmetleridir.

Evde Ultrason Çekimi

Evde bakım ve sağlık hizmetlerinin bünyesinde tanımlı uzman radyolog olarak görev alan deneyimli radyoloji hekimi gerçekleştirir. Aile yakınları hastalarını bir kuruma götüremeyecek durumda olabilir.

Evde Sonda Uygulaması

Evde sonda uygulamasını da içeren girişimsel hizmetler, hastane sonrası hastanın evinde uzman ekip ve hemşireler tarafından yapılan ve hastanın konforunu sağlamayı amaçlayan bir işlemdir.

Evde Röntgen Çekimi

Evde sağlık ve bakım hizmetlerinin bünyesinde yer alan “evde röntgen çekimi”, tedavisi evinde devam eden hastaların ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen bir sistemdir.

Evde Psikolojik Destek

Evde psikolojik danışmanlık, fiziksel rahatsızlıklar sebebiyle evden çıkamayan ve psikolojik destek almak isteyen gerçek ihtiyaç sahibi kişilere evlerinde psikolojik destek hizmeti verilmektedir.

Evde Peg Değişimi

Evde PEG Değişimi Hizmeti, evde bakım ve sağlık hizmetlerinin yoğun bakım hekimleri tarafından ev ortamında, replasman tüpü ile gerçekleştirilen cerrahi bir uygulamadır.

Evde Laboratuvar

Ev ve ya iş yerinden numune veya örnek alımı hizmetimiz şubelerimizin hizmet bölgesi kapsamı dahilinde olup tetkik ücretine herhangi bir servis bedeli eklenmemektedir.

Evde Kan Alma

Evde kan alma işlemi, laboratuvar ortamında çalışılması gereken tüm tahlilleriniz için gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Sonuçlarınız aynı gün içerisinde sizinle ve hekimleriniz ile paylaşılır.

Evde Holter İncelemesi

Kalp veya tansiyonla ilgili hastalıklarda ve sıklıkla ritim bozuklukları ve buna bağlı şikayetlerde (çarpıntı, bayılma, emboli gibi) tanı amaçlı olarak evde holter takma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Evde Hemişirelik Hizmeti

Yatağa bağımlı veya kendi ihtiyaçlarını bir başkasının desteği olmaksızın karşılayamayacak durumda evde bakım gereksinimi olan bireylere hemşirelik hizmetlerinin sunumundan sorumludur.

Evde Fizik Tedavi

Nörolojik hastalıklar, ortopedik hastalıklar, çoklu travmalar, yaşlılığa bağlı problemler gibi birçok durumda hastanıza evde fizyoterapi hizmeti özel fizyoterapistleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Enjeksiyon uygulamalarına her ne kadar sıcak bakmasak da enjeksiyon uygulamasıyla devam eden tedavilerin, hastalıkların iyileşmesinde daha hızlı sonuçlar verdiğini hepimiz biliyoruz.

Evde Eko Çekimi

Kalp hastalığı tanısıyla takip edilen veya ani gelişen kalp rahatsızlıkları ile ilgili durumlarda, teşhis, takip ve tedaviyi planlama amaçlı kullanılan, yüksek konforlu bir hizmet türüdür.

Evde EKG Çekimi

Evde Sağlık ve Bakım Hizmetleri tarafından organize edilen bir görüntüleme hizmetidir. Bu hizmet ile medikal tedavisine evde devam edilen hastaların ihtiyaçları profesyonel şekilde karşılanmaktadır.

Evde Doktor Hizmeti

Kişilerin bulundukları yerde talep ettikleri uzman evde doktor muayenesi, süpervizörümüz tarafından değerlendirilerek randevuya dönüştürülmektedir.

Evde Diyetisyen Hizmeti

Bağışıklık güçlendirici beslenme veya kilo kontrolüne yönelik beslenme konusunda uzman desteği isteyen ya da tedavisi evde devam eden kişiler için evde diyetisyen hizmeti sunuyoruz.

Evde Dikiş Alma

Evinizden çıkmadan, trafikte stres yaşamadan, özel mobil ekibimiz ayağınıza kadar gelerek, önceden verdiğiniz bilgiler doğrultunuzda uygun evde dikiş alma hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir.

Evde Covid-19 Testi

Sevdiklerinizi uzun süreli bir bakım tesisinden, huzurevinden veya hastaneden eve mi getirmek istiyorsunuz yoksa evlerinde güvenle kalabilmelerini mi sağlamak istiyorsunuz?

DESTEK VE HİZMET İÇİN BENİ ARA SERVİSİ

    Evde Sağlık Hizmeti