Yaşlılıkta Tıbbi Bakım

Geriatrik hastalıklar ve yaşlılık hastalıklarında uzmanlaşmış klinikler için çeşitli ayakta ve yataklı bakım şekilleri mevcuttur. Ne zaman bir rehabilitasyon gerektiğini, ne zaman günlük bir geriatrik kliniğin tavsiye edildiğini ve nerede palyatif tıp uzmanlarının olduğunu biliyoruz.


Kronik ağrılar, baş dönmesi, düşmeler sonucu yaralanmalar, demans veya diyabet: Hangi uzmanlara ve hastanelere gidebileceğinize dair size memnuniyetle danışmanlık sağlayabiliriz.

Nesrin VARDAR – EVDE SAĞLIK VE BAKIM MERKEZİ

Burtom Evde Sağlık ve Bakım Merkezi
Burtom Evde Sağlık ve Bakım Merkezi

Rehabilitasyon

Rehabilitasyon, bir sakatlığı veya bakıma muhtaçlığı önlemek için fiziksel veya zihinsel hastalıklar için tıbbi önlemlerin genel bir üst kavramıdır. Tıbbi rehabilitasyonun amacı, hastaların günlük yaşamlarıyla mümkün olan en iyi şekilde baş edebilmeleridir. Örnek hastanede kaldıktan sonra. Yataklı bir rehabilitasyon en az üç hafta sürer ve her dört yılda bir talep edilebilir: Sizin durumunuzda sağlık sigortasına mı, emeklilik sigortasına mı, kaza sigortasına mı yoksa başka bir kuruma mı başvurmanız gerektiği konusunda memnuniyetle sizi bilgilendiririz.

Psikolojik hastalıklar

depresyon, korku veya obsesif-kompülsif bozukluklar veya demans ile ilgili nereden yardım alabilirim? Psikolojik rahatsızlıklar çok yaygındır, ancak birçok hasta ve hasta yakını için bunun hakkında konuşmak zordur. Size memnuniyetle danışmanlık sağlarız.